PERFUMERIA NENESS – CZY WARTO KUPOWAĆ PERFUMETKI?

Jakiś czas temu miałam okazję przetestować perfumetki od Nenness. Sporo o nich słyszałam. Były to opinie tak skrajne, że postanowiłam je przesterować na własnej skórze.

#DOSTAWA

Na stronie widnieje informacja, że przesyłka będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni. Nie uwierzyłam. Nawet założyłam się z chłopakiem o to, że paczka będzie po weekendzie. Jak się pewnie domyślacie, zakład przegrałam.

#ZAPAKOWANIE

Prosiłamby perfumetki zapakowane były w ładne pudelka. Te dodatkowo owinięte były dużą ilością folii bąbelkowej, by zapewnić im dodatkową ochronę podczas transportu.

Same pudełka wykonane bardzo starannie. W środku wyściełane finezyjnym siankiem co dodatkowo zaspokoiło mój zmysł estetyczny.

#ZAPACHY

Wybrałam zapachy uniwersalne, dostosowane do każdej sytuacji. M.in. taki, którego produkcja została wstrzymana lata temu i nie jest dostępny już stacjonarnie.

#TRWAŁOŚĆ*

Początkowo nie wierzyłam w zapewnienia innych influencerek, ze zapachy utrzymują się na skórze przez wiele godzin, a nawet dobę.

Po przetestowaniu wszystkich zamówionych perfumetek, stwierdzam, że faktycznie niektóre z nich utrzymują się przez wiele godzin. Jeden z zapachów jest tak intensywny, że szalik nadal mi nim pachnie <3

#ODTWORZENIE ORYGINAŁU

Jak wiecie perfumetki są to perfumy o małej pojemności, które są inspirowane istniejącymi już, dość popularnymi zapachami. Czasem imitacja jest nie do odróżnienia. W tych czterech, których zamówiłam, trzy faktycznie są bardzo podobne i myślę, że miałabym duży problem z ich odróżnieniem ich od oryginału.

 

#OPŁACALNOŚĆ

Jeśli tak ja mnie, szybko nudzą wam się zapachy, to z pewnością jest to dobry zakup.

Pojemność jest na tyle mała, że nie zdążą się wam sprzykrzyć. Dodatkowym atutem jest cena. I oczywiście wspomniana wielkość. Kiedyś flakonik moich ulubionych perfum zajmował w torebce dużo miejsca, często nie mieścił się do tych małych imprezowych toreb. I często kończył roztrzaskany na podłodze lub w samej torebce. A perfumetki, zapakowane w swoje futerały są bezpieczne.

Podsumowując, dla mnie zdecydowanie jest to HIT.  Z czystym sumieniem mogę polecić Perfumerię Neness, każdej dziewczynie, która żyje w szybkim tempie i chce pięknie pachnieć, nie wydając przy tym kilku setek na flakon perfum, którego zapach po miesiącu jej się znudzi.

*trwałość dotyczy zapachów damskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *