PIL’ATEN BLACKHEAD REMOVER BLACK MASK – HIT CZY KIT?

O  tej masce słyszałam wiele. Dobrego i złego. Miałam co do niej mieszane uczucia, ale kiedy zobaczyłam ją na półce w SuperPharm, postanowiłam ją kupić. Tym bardziej, że nie powala cenowo( ok 23 zł).

 

Po przyjściu do domu, od razu wskoczyłam do wanny, by otworzyć pory i przygotować moją twarz na zabieg.

Zawsze wolę poleżeć kilkanaście minut w wannie niż robić sobie tzw. „parówkę”. Mam  problemy z kręgosłupem i nachylanie się nad miską z gorącą wodą przez kilkanaście minut dobrze mi nie służy.

Wracając do maseczki, ma bardzo przyjemną konsystencję i jest bezwonna, co jest dodatkowym atutem. Dobrze się ją nakłada, jednak trzeba uważać na ubranie, pościel, ręczniki itd, gdyż bardzo brudzi. Jak to czarna maska 😛

Do jej nakładania możecie użyć pędzelka, ja jednak zawsze używam swoich dłoni, czuję wtedy, że mam większą kontrolę nad tym co robię i mogę tym samym rozprowadzić więcej produktu. To samo tyczy się makijażu.

W trakcie gdy maseczka zastygała, pogrążyłam się w lekturze. Kończę właśnie ostatni tom trylogii Andrzeja Ziemiańskiego pt. Achaja. Ogromnie polecam ją fanom fantasy. Porównałabym ją klimatem do Gry o Tron. Nic więcej nie powiem, przeczytajcie 😉

Po jakiś 10-15 minutach (u każdego ten czas jest indywidualny), maseczka zastygła, więc mogłam powoli ją ściągać. W tym celu dobrze jest poruszać twarzą, żeby się samowolnie odkleiła.

Podsumowując, maseczka nie zrobiła na mojej twarzy tego czego od niej oczekiwałam. Nie usunęła zaskórników. Po zdjęciu maski, lekko dotknęłam twarzy w miejscach gdzie znajdowały się zaskórniki. Wyszły same, bez maseczki… Plus jest taki, że pozbyłam się z twarzy wszystkich niechcianych włosów.

Jako produkt do depilacji: TAK!

Jako produkt oczyszczający twarz: NIE!

U mnie ten produkt zupełnie się nie sprawdził. A u was? jakie są wasze odczucia? Koniecznie napiszcie :*

Robe and pijamas  – vintage

ph: Głębia Ostrości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *