SILVER BLOUSE – secondhandlove #1

 

Jak wiecie uwielbiam secondhandy, potrafię kilka razy w tygodniu jeździć do tych ulubionych i szperać. Najbardziej pożądany jest oczywiście dzień po złotówce, ale o tym w innym poście.

 

Tę bluzę znalazłam właśnie w taki dzień. Fantastyczny lejący się materiał sprawia, że bluza świetnie układa się na ciele. I muszę przyznać, że jest zaskakująco ciepła. Jeśli chodzi o rozmiar bluz czy swetrów w sh to nigdy nie patrzę na rozmiar, no chyba, że ewidentnie jest to xxs. Kocham oversize’y, bo mogę pod nimi ukryć co nieco. Tak jak spodnie z wysokim stanem.

 

 

 

Ostatnio przechadzając się po jednej z większych sieciówek, natrafiłam na podobną bluzę. Jednak jej cena znacznie przewyższała mój zakup. Pamiętajcie, w second handach można natrafić na prawdziwe perełki 🙂

 

 

Aż dziwne, że taki post post pojawia się dopiero teraz, patrząc na to, że mój blog bazuje na rzeczach z secondhandów 😛 Obiecuję, że takich wpisów na blogu będzie więcej.

 

Koniecznie dajcie znać jak wam się podoba 🙂

 

 

 

4 thoughts on “SILVER BLOUSE – secondhandlove #1

  1. Sama jestem zwiolennoczką sh!!! Zgadzam się z Tobą w zupełności, że zamiast wydawać wieksza ilość pienoędzy w sieczówkach warto się czasem wybrać na szperanie 😁😁 Mnie sie bardzo podpba Twoja stylizacja wraz z dobranymi dodatkami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *